MicrosoftTeams image 15Neseniai pasirašyta Komunikacijos fakulteto administracijos inicijuota bendradarbiavimo sutartis tarp Vilniaus universiteto ir Goethe‘s instituto jau pasiekė rezultatų. Lapkričio 24 d. MO muziejuje įvyko vieša kultūros žurnalistikai skirta diskusija, kurioje dalyvavo kultūros žurnalistai iš Vokietijos, Prancūzijos ir Lietuvos. Prieš diskusiją naujausioje MO muziejaus parodoje turėjo galimybę nemokamai apsilankyti žurnalistikos bakalauro studijų programos pirmakursiai.

Ekskursija tapo įvadu į jaunos kultūros žurnalistės Seyda’os Kurt iš Vokietijos paskaitą, kuri vyksta šiandien, lapkričio 25 d. Penktadienį žurnalistikos trečiakursiams dėstys antroji viešnia iš Vokietijos „Frankfurter Allgemeine Zeitung“ kultūros temomis rašanti autorė Kerstin Holm.