Renata Šukaitytė, Deimantas JastramskisVU Senatas patvirtino dviejų šakinių Fakulteto padalinių, vykdančių medijų ir žiniasklaidos studijas bei tyrimus, naujus vadovus.

KF Kūrybinių medijų instituto (KMI) direktore nuo 2013-09-01 dirbs kino ir medijų ekspertė doc. dr. Renata Šukaitytė.

R. Šukaitytės moksliniai interesai – šiuolaikinis Lietuvos ir Europos kinas, kino ir medijų teorija, skaitmeninės technologijos kine ir kultūroje, kūrybinių industrijų teorija ir praktika. 2008 m. apginta humanitarinių mokslų srities daktaro disertacija „Lietuvos, Latvijos ir Estijos medijų menas XX a. pab. – XXI a. pr.: institucinė ir meninė raida“. R. Šukaitytė yra Lietuvos kinematografininkų sąjungos narė. KMI įgyvendina Kūrybinių medijų bakalauro studijų programą, kuruoja atskirus kūrybinių industrijų modulius fakulteto magistrantūros programose.

KF Žurnalistikos institutui (ŽI) nuo 2013-09-01 vadovaus žiniasklaidos vadybos ekspertas, doc. dr. Deimantas Jastramskis.

D. Jastramskis yra apgynęs humanitarinių mokslų daktaro disertaciją „Žiniasklaidos organizacijos nuosavybės struktūros ir žiniasklaidos priemonės šališkumo raiškos santykis (Lietuvos nacionalinių dienraščių tyrimas 2004 m. Lietuvos Prezidento rinkimų kampanijos metu)“, tyrinėja žiniasklaidos sistemos pokyčius, nuosavybės problematiką; nuo 2007 m. dėsto žiniasklaidos vadybą ir žiniasklaidos psichologiją žurnalistikos bakalauro ir magistrantūros studentams (išleido mokomąją knygą „Žiniasklaidos ekonomika ir vadyba“, paskelbė mokslinių straipsnių šia tema).

Anksčiau D. Jastramskis dirbo Seimo kanceliarijos Seimo ryšių su visuomene skyriuje; buvo regioninio laikraščio redaktorius ir leidėjas. Šiuo metu dr. D. Jastramskis vadovauja profesinio tobulinimosi ir kvalifikacijos kėlimo paslaugas teikiančiai VšĮ „Lietuvos žurnalistikos centras“.