Dalinamės Tarptautinės komunikacijos (EN) magistrantūros studentų iniciatyva ­­–  lėšų rinkimo kampanija labai reikalingam padidintos apsaugos automobiliui įsigyti.

professors for ukraine 10

Prisidėkite prie Vilniaus Universiteto studentų iniciatyvos renkant lėšas padidintos apsaugos transporto priemonei. Kiekvieno Jūsų pagalba svarbi Ukrainai!

Tikslas – padidintos apsaugos transporto priemonių gamyba (20 000€)

Kaip prisidėti:

Gavėjas: VšĮ „313 kuopa“

Sąskaitos numeris: LT384010051005198136

Mokėjimo paskirtis: Parama Ukrainai

Parodykime savo palaikymą, nes kartu mes esame stipresni! Naudokite grotažymę #academiaforukraine ir paskatinkite kitus prisijungti prie šios iniciatyvos. Jūsų auka labai svarbi kovojantiems už Ukrainos laisvę!