Election

Komunikacijos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad užimti laisvą nario vietą Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto taryboje iškeltos šios kandidatės:

• Prof. dr. Asta Mikalauskienė,
  • Prof. dr. Aušra Navickienė.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto tarybos narys bus renkamas elektroniniu slaptu balsavimu 2021 m. lapkričio 23 d. nuo 8:00 iki 22:00.

Rinkimų dieną iki rinkimų pradžios kiekvienam rinkėjui į jo VU el. pašto dėžutę bus išsiųsta unikali nuoroda į rinkimų biuletenį.
Biuletenyje galima pažymėti ne daugiau kaip vieną kandidatą žyme "Pritariu", o visus likusius kandidatus reikia pažymėti "Susilaikau".

Komunikacijos fakulteto rinkėjų sąrašas: (prisegamas)

Sąrašas parengtas vadovaujantis Vilniaus universiteto Statuto 12 straipsnio 4 dalimi.

Komunikacijos fakulteto Rinkimų komisija:

• Doc. dr. Nijolė Bliūdžiuvienė (pirmininkė)
  • Asist. dr. Beata Grebliauskienė
  • Rugilė Barauskaitė (studentų atstovė)