Zachary J. McDowell paskaita

Spalio 28 d. 17 val. Komunikacijos fakultete paskaitą „Wikipedia community as communicative resilience“ skaitys doc. dr. Zachary J. McDowell. Paskaita skirta Analitinės žurnalistikos (2 k.), Tarptautinės komunikacijos (anglų kalba; 1 ir 2 k.) bei ERASMUS+ studentams.

Doc. dr. Zachary J. McDowell dirba Ilinojaus universiteto Komunikacijos fakultete. Jo tyrimai ir interesų sritys susiję su skaitmenine kultūra – skaitmeniniu raštingumu, informacijos sauga, skaitmeninės informacijos viešinimu ir prieigos užtikrinimu. Be mokslinių tyrimų ir dėstymo, Zachary J. McDowell taip pat kuruoja atviros prieigos žurnalą„communication +1“, kurio steigėjas ir redaktorius jis pats ir yra.

Paskaita „Wikipedia community as communicative resilience“ vyks spalio 28 d. 17 val. Komunikacijos fakultete, Vilniaus balso salėje, Skirmanto Valiulio medijų centre, Maironio g. 7, Vilnius. Paskaitos kalba – anglų.