mini ARozukalne2 1Gegužės 9–11 dienomis Komunikacijos fakultete lankysis Rygos Stradinio universiteto docentė, Komunikacijos fakulteto dekanė Anda Rožukalne. Erasmus dėstymo vizito metu doc. dr. Anda Rožukalne skaitys paskaitas analitinės žurnalistikos magistrantūros ir žurnalistikos bakalauro programų studentams.

Latvijos mokslininkės vizitu Vilniaus universitete tęsiamas Baltijos ir kitų užsienio šalių universitetų žiniasklaidos tyrėjų bendradarbiavimas mokslo ir studijų srityse. 2016–2017 m. VU Komunikacijos fakulteto doc. dr. Deimantas Jastramskis,  Rygos Stradinio universiteto doc. dr. Andra Rožukalne ir Talino universiteto doc. dr. Andres Jõesaar atliko ir publikavo žiniasklaidos koncentracijos Baltijos šalyse tyrimą.

Nuo 2017 m. gruodžio mėnesio VU komunikacijos fakulteto mokslininkai (doc. dr. Deimantas Jastramskis ir doc. dr. Andrius Šuminas) kartu su kolegomis iš  Rygos Stradinio, Tartu, Vroclavo ir Geteborgo universitetų vykdo Erasmus+ programos projektą „Media and Information Literacy & Innovative Teaching Methods Laboratory”, kurį numatyta pabaigti 2020 m.