mini New Media and New Public GovernanceFakulteto bendruomenė pasitiko kartu su partneriais iš Latvijos Turibos universiteto išleistą straipsnių rinkinį „New Media and New Public Governance the Strategic Communication Approach“.

Leidinyje publikuojamuose straipsniuose nagrinėjamos strateginės komunikacijos koncepcijos ir poveikis naujo viešojo valdymo kontekste.

Idėja parengti tokį leidinį gimė 2016 metų vasarą, kai veikė programos „NordPlus“ remiamo bei Komunikacijos fakulteto koordinuojamo projekto „Strategic communication competencies for leadership“ tarptautinė vasaros mokykla.

Renginyje dalyvavo rinkinio sudarytojai ir straipsnių autoriai doc. dr. Renata Matkevičienė, prof. dr. Andris Petersonas (Turibos universitetas), Kristina Jakutytė-Ancienė, leidėjas VšĮ Akademinė leidyba vadovas dr. Arūnas Gudinavičius.