mini Kvietimas Oginskiu dvaro virtuveMaloniai kviečiame į knygos „Oginskių dvaro virtuvėje“ pristatymą lapkričio 10 d., 17.30 val.

Pristatymo vieta – Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija, Šv. Jono g. 11, Vilnius

Pristatyme dalyvaus knygos autoriai prof. Rimvydas Laužikas (renginio vedėjas), virtuvės šefas Liutauras Čeprackas, prof. Arvydas Pacevičius, knygos dailininkė Silva Jankauskaitė, fotografė Martyna Jovaišaitė, stilistė Jolita Vaitkutė, kalbos redaktorė Vilmantė Sinkevičienė, vertėjas Tomaš Božerocki, leidėjas Arūnas Gudinavičius.

Kvietimas Oginskiu dvaro virtuve