mini KF atvirukas

Šventinis KF Studijų skyriaus vedėjos Ivetos Jakimavičiūtės palinkėjimas.

Vėl sustojame prie paslaptingo metų slenksčio.
Pasitikdami  šventes artimiausių ir mylimų  žmonių rate, iš naujo pajuntame, kokios brangios yra  akimirkos, kai randame laiko pabūti kartu.  Tai yra tikroji gyvenimo  vertybė. Būkime vieni kitiems tvirta parama ir pagalba. Įsiklausykime, išklausykime,  išgirskime, padrąsinkime, supraskime ir padėkime. Išlaikykime ryšį. Tegul mūsų bendravimas būna šiltas ir  tvirtas. Atraskime  tikrąsias vertybes ir neleiskime, kad jas užgožtų  smulkmenos. Toks buvimas kartu teikia begalinį džiaugsmą. Leiskite kiekvienam iš Jūsų palinkėti dvasios ramybės, kai  atsiveria giliausi jausmai ir tariami šilčiausi ramybės žodžiai. Teatneša Kalėdų rytas ir visi ateinantys metai į Jūsų namus juoką, džiaugsmą, šilumą,  jaukumą ir ramybę bei  dovanoja naujų svajonių.

Šviesių, jaukių ir prasmingų šventų Kalėdų!