mini vu rumu ansamblis Naujiko nuotr.jgpVilniaus universiteto dėstytojas Justas Gribovskis: „Geras išsilavinimas verslininkui nesutrukdys“

„Informologija – tai ne informatika“, – patvirtina Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto alumnas ir dėstytojas Justas Gribovskis. Jam per informologijos studijas gautos žinios ir įgūdžiai padėjo sukurti bendrovę, kuri rinkai siūlo pažangius inžinerinius sprendimus.

„Sekdamas užsienio kompanijų pavyzdžiais, pastebėjau, kad retas kuris didžiųjų pasaulio koncerno vadovų nebūtų baigęs mokslų universitete: didžioji dalis turi bent bakalauro laipsnį, neskaitant įvairių tobulėjimo sertifikatų ir atestatų. Siekiu, kad mano valdoma kompanija išaugtų iki labai didelės tarptautinės kompanijos lygio, o jai vadovauti negalėčiau neturėdamas tinkamo išsilavinimo“, – savo nuomone apie universitetinių studijų reikšmę verslui dalijosi J. Gribovskis.

Interviu su lektoriumi Justu Gribovskiu apie studijas, verslą ir dėstymą skaitykite portale 15min.lt: http://bit.ly/1Qmm8vI