mini KF-sveikinimas-2014KF dekanas prof. dr. Andrius Vaišnys sveikina Fakulteto bendruomenę artėjančių Kalėdų proga.

Mieli kolegos,

Tikiuosi, kad šios Kalėdų šventės – kaip įprasta – primins ne tik Donelaičio „Metuose“ suminėtas veik visas žmogaus nuodėmes, bet taip pat – gerus darbus ir  jų autorius.

Baigdami ratą sukti ir netrukus naują pradėdami pagalvokime apie svarbiausius dalykus, kurių daug nutiko ne tik mūsų fakultete, bet ir kiekvieno Jūsų gyvenime.

Tie dalykai rodo, kad džiaugsmas ar liūdesys, rūpesčiai ar šventės turi priežasčių, o šios turi ženklus. Kai kurie ženklai įsirėžia ilgam... Taigi visa, ką suplanuosime turėdami prasmingų tikslų ir norų, kūrybingų požiūrių, tvirtų argumentų, protingų minčių – tegu išsipildo tik sulig Gera valia ir Šviesa.

Tegu Jūsų artimuosius lydi Jūsų Sėkmė ir Jūsų šiluma. Tegu Jus lanko artimųjų pagarba ir meilė.
Atverkime 2015-ųjų vartus palankesni vieni kitiems!

Nuoširdžiai –
prof. dr. Andrius Vaišnys