viršelisKviečiame į monografijos „Informacijos valdymas viešajame sektoriuje“ sutiktuves.

KF mokslininkės – profesorė Zenona Atkočiūnienė ir docentė Erika Janiūnienė – pristatys monografiją „Informacijos valdymas viešajame sektoriuje“.

Informacijos valdymo viešajame sektoriuje problematikai skirtoje monografijoje siekiama aptarti teorinius informacijos valdymo požiūrius, išanalizuoti ir įvertinti informacijos valdymo situaciją Lietuvos ministerijoje ir atsižvelgiant į aplinkos bei institucinius ypatumus numatyti kaitos perspektyvas.

Ši monografija itin naudinga viešojo sektoriaus institucijoms, siekiančioms užtikrinti visapusišką ir nuoseklų informacinės veiklos procesą, taip pat visiems besidomintiems informacijos valdymo teorija ir praktika.

Sutiktuvėse dalyvaus monografijos autorės, kviestiniai svečiai – recenzentai: prof. habil. dr. Narimantas Paliulis ir prof. dr. Rimantas Gatautis, Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos Planavimo ir stebėsenos skyriaus vedėjas Arminas Rakauskas, Teisingumo ministerijos Strateginio valdymo departamento Dokumentų valdymo skyriaus vedėja Inesa Sakalauskienė.

Renginys vyks spalio 21 d. (antradienį) Spaudos teatro auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, Vilnius), pradžia – 15 val.