Laisvos VF vietos 2020Studentai, mokantys už studijas, gali pretenduoti užimti laisvas valstybės finansuojamas vietas.

BAKALAURO studijų programose yra laisvų valstybės finansuojamų vietų:

I kursas (2022 m. stojimo srautas):

• Kūrybos komunikacija  – 4 vietos;
  • Leidyba ir reklama – 10 vietų;
  • Verslo informacijos vadyba  – 1 vieta
  • Žurnalistika – 3 vietos.

II kursas (2021 m. stojimo srautas):

• Leidyba ir reklama – 2 vietos;
  • Kūrybos komunikacija – 2 vietos.

III kursas (2020 m. stojimo srautas):

• Leidyba ir reklama  – 1 vieta;
  • Kūrybos komunikacija – 1 vieta.

IV kursas (2019 m. stojimo srautas):

• Žurnalistika – 3 vietos.

MAGISTRANTŪROS studijų programoje yra laisvų valstybės finansuojamų vietų:

I kursas:

• Ryšiai su visuomene – 1 vieta  (2022 m. stojimo srautas)

Laisvos valstybės finansuojamos vietos bus užpildomos po rudens semestro egzaminų sesijos, ne vėliau kaip iki 2023 m. kovo 1 d.

Prašymus dėl perkėlimo į VF vietą prašome pateikti VU informacinėje sistemoje (meniu punktas ePRAŠYMAI) po rudens semestro egzaminų sesijos, ne vėliau kaip iki 2023 m. vasario 24 d.

Perkėlimą į laisvas VF vietas vykdomas remiantis „Laikinuoju Vilniaus universiteto studentų reitingavimo pagal studijų rezultatus ir rotacijos tvarkos aprašu“.