mini MICgraduationVilniaus universitete įteikti diplomai tarptautinio konsorciumo, pagal kurį įgyvendinama Tarptautinės komunikacijos magistrantūros studijų programa, studentams.

Liepos 13 d. Vilniaus universiteto Mažojoje auloje Tarptautinės komunikacjos magistro diplomai buvo įteikti studentams, studijavusiems konsorciumo siejamuose Lidso Beketo (Leeds Becket), Milano IULM (Tarptautiniame medijų ir kalbų universitete), Groningeno Hanzos ir Vilniaus universitetuose.

Iškilmingoje magistro diplomų įteikimo ceremonijoje dalyvavo Vilniaus universiteto Rektorius, konsorciumo garbės pirmininkė, konsorciumo narių – universitetų atstovai, absolventai ir jų artimieji.