Tarptautinė konferencija

Populizmas nacionalinėse ir globaliose medijose

Vilnius, 2023 m. lapkričio 24-25 d

Konferencijos datos: 2023 m. lapkričio 24-25 d.
Registracija pranešėjams: iki 2023 m. gegužės 31 d.
Pranešimas apie priėmimą: 2023 m. liepos 15 d.
Vieta: Vilniaus universitetas, Universiteto g. 3, Vilnius
Dalyvavimo būdas: tik asmeniškai
Konferencijos kalba: anglų kalba
Organizatorius: Žurnalistikos ir medijų tyrimų centras, Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetas
Partneriai:

• Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
  • Journal of Studies in Eastern European Cinema (Taylor and Francis Group)
  • Central European Journal of Communication (Lenkijos komunikacijos asociacija)

Remėjai:

• Vilniaus universiteto Kamunikacijos fakultetas
  • Lietuvos mokslo taryba
  • Vilniaus universiteto fondas

Plenariniai pranešimai:

• „Populizmas žiniasklaidoje, per žiniasklaidą ir pagal žiniasklaidą“ (angl. Populism by, through, and according to the media“) – Prof. dr. Agnieszka Stępińska (Poznanės Adomo Mickevičiaus universitetas)
  • „Populizmo (ir antipopulizmo) vingiai lenkų kine“ (angl. „The meanders of populism (and anti-populism) in Polish Cinema“) – Prof. dr. Ewa Mazierska (Centrinio Lankašyro universitetas)
  • „Populizmo ir neigimo sąsajų tyrimai“ (ang. „Studying the links between populism and denialism“) – Prof. dr Susana Salgado (Lisabonos universitetas)

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti ČIA.