Mažylė ir Džina MaskvojeKF mokslininkės dalyvavo mokslo skaitymuose „Žiniasklaida ir masinė komunikacija“.

Maskvos valstybiniame M. Lomonosovo universitete vyko Penktieji tarptautiniai mokslo skaitymai „Žiniasklaida ir masinė komunikacija“.

Šių metų konferencijoje „Nacionalinės žiniasklaidos sistemos tarp lokalumo ir globalumo: 2010-ųjų modeliai bei tendencijos“ dalyvavo 104 mokslininkai iš daugiau nei 20 šalių.

Konferencijoje dalyvavo ir KF Žurnalistikos instituto lektorės dr. Jolanta Mažylė ir dokt. Džina Donauskaitė. Dr. J. Mažylė skaitė pranešimą „Lietuvos regioninės spaudos problemos XXI a. pirmajame dešimtmetyje: teisės ir etikos aspektai“, dokt. Dž. Donauskaitė – „Žiniasklaidos darbo rinkos pokyčių ir žurnalistinio turinio įvairovės santykis“.

Renginys vyko lapkričio 14-15 dienomis.