Tarptautinė konferencijaSpalio 24-25 d. KF vyko konferencija „Žiniasklaida ir žodžio laisvė: kontroversijos ir visuomenės konfliktai“.

Konferencijoje Fakulteto mokslininkai ir užsienio svečiai analizavo šių dienų žiniasklaidos aktualijas: žodžio laisvė ir jos ribos virtualioje erdvėje, žiniasklaidos kaitos aspektai, Baltijos šalių vaizdavimas Rusijos žiniasklaidoje,  religijos įtaka žodžio laisvei ir kt.

Išsamiau – konferencijos programoje.

Konferencija vyko VU Komunikacijos fakultete. Konferencijos organizatorius – KF Žurnalistikos institutas.

Nuotraukas iš konferencijos pirmos dienos rasite KF facebook puslapyje.