VU KF SMD konferencijaJau galima registruotis skaityti pranešimus konferencijoje „Komunikacijos ir informacijos iššūkiai“.

Konferencija vyks balandžio 23–25 d. Dalyvauti joje kviečiami visų pakopų studentai ir mokslininkai. Pranešimas turėtų trukti ne ilgiau kaip 15 min.

Konferenciją organizuojančios VU KF Studentų mokslinės draugijos prezidentė Agnė Svetnickaitė teigia, kad pranešimo rengimas ir skaitymas yra puikus pasiruošimas baigiamųjų darbų gynimui.

„Dalyvavimas konferencijoje – tai puiki proga išbandyti save patį. Vis viena išauš diena, kai daugumai iš mūsų teks ginti savo baigiamąjį bakalauro darbą. Tad kodėl ši konferencija negalėtų tapti mažyte tokio gynimosi repeticija?“ – skatina dalyvauti naujai išrinkta draugijos vadovė.

Norintys skaityti pranešimus, iki balandžio 5 d. turėtų registruotis el. paštu .