mini Braziuno disertacijaMantas Bražiūnas apgynė daktaro disertaciją „Žurnalistikos laukas okupuotoje Lietuvoje (1940–1944)“.

Daktaro disertacijoje išanalizuota žiniasklaidos politinė kontrolė SSRS ir nacistinės Vokietijos okupuotoje Lietuvoje. Gindamas mokslinį darbą M. Bražiūnas pažymėjo, kad Lietuvos žurnalistų bendruomenės patyrimas Antrojo pasaulinio karo metais unikalus tiek nacionalinės, tiek pasaulio žurnalistikos istorijos, tiek visos vietinės visuomenės kontekste. Jo teigimu, radikalūs politiniai pokyčiai turėjo skaudžių padarinių valstybės likimui ir ypač konkrečioms socialinėms grupėms.

Disertantui vadovavo profesorius Andrius Vaišnys.