mini ISIC 2016 croatia2016 m. rugsėjo 21–23 dienomis Kroatijoje, Zadaro universitete vyko jubiliejinė 10-oji tarptautinė mokslinė konferencija ISIC 2016 (angl. Information Seeking In Context). Pirmoji tokia konferencija įvyko 1996 metais Suomijoje, Tamprės universitete.

Pažymėtina, kad 2008 m. Komunikacijos fakulteto mokslo bendruomenė, tarpininkaujant prof. dr. (HP) E. Macevičiūtei (atsakingai ISIC konferencijų organizacinio komiteto sekretorei), ISIC konferenciją suorganizavo Vilniaus universitete.

Tarptautinėje mokslinėje konferencijoje ISIC 2016 skaitytuose pranešimuose buvo nagrinėjami teoriniai informacinės elgsenos modeliai ir jų pritaikomumas, metodologiniai informacinės elgsenos tyrimo aspektai,  informacinės elgsenos ir informacijos mainų praktika konkrečiose situacijose (sveikatos priežiūros, socialinių medijų ir socialinių tinklų kontekstuose, mokymosi procese) bei žinių ir informacijos valdymo integracija. Konferencijoje perskaityti pranešimai atspindėjo tarpdisciplinį informacinės elgsenos tyrimo lauką.

Į mokslinę konferenciją susirinko dalyvių iš daugiau kaip 20 šalių, kaip antai: Japonijos, Australijos, Kanados,  JAV, Didžiosios Britanijos, Suomijos ir kitų Europos sąjungos šalių.

ISIC 2016Konferencijoje dalyvavo Komunikacijos fakulteto mokslininkės doc. dr. E. Janiūnienė (dešinėje) ir prof. dr. (HP) E. Macevičiūtė (kairėje)

Šioje konferencijoje dalyvavo Komunikacijos fakulteto mokslininkės doc. dr. E. Janiūnienė ir prof. dr. (HP) E. Macevičiūtė, kurios perskaitė pranešimą „Informacijos mainai tarp doktorantų ir mokslinio darbo vadovo: galimi vaidmenys ir požiūriai“ (angl. Information sharing between doctoral students and supervisors: fixed roles and flexible attitudes).

Daugiau informacijos apie konferenciją žr. internete adresu http://isic2016.com/?lang=en.