mini KF konferencija 2016Birželio 9-10 dienomis vyko tarptautinė Komunikacijos fakulteto mokslinė konferencija „Komunikacijos ir informacijos mokslai tinklaveikos visuomenėje: patirtys ir įžvalgos. III“.

Konferencijoje dalyvavo 54 pranešėjai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Suomijos, Švedijos, Turkijos, Ukrainos.

Mokslininkai diskutavo žiniasklaidos, žinių vadybos, kūrybinių industrijų, dokumentinio paveldo ir kitomis temomis.

Plenarinėje sekcijoje pranešimus skaitė Upsalos universiteto Rusijos ir Eurazijos studijų centro bei Švedijos nacionalinio gynybos koledžo vyresnysis mokslininkas Gregas Simonsas ir Lapenrantos technologijų universiteto Verslo ir vadybos mokyklos žinių vadybos profesorė Aino Kianto.

Konferencijos akimirkos nuotraukų galerijoje