mini V. Denisenko disertacijaViktoras Denisenko gins disertaciją „Rusijos periodinės spaudos požiūris į Baltijos šalis geopolitinių pokyčių kontekste (1991–2009)“ socialinių mokslų srities komunikacijos ir informacijos krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2011–2015 m. m. Vilniaus universitete.

Mokslinis disertacijos vadovas – prof. dr. (HP) Žygintas Pečiulis) (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08 S).

Disertacijoje sprendžiamas probleminis klausimas: „Kaip 1991–2009 metų periodu keitėsi požiūris į Baltijos šalis Rusijos periodinėje spaudoje?“ Atlikta Rusijoje leidžiamų dienraščių Argumenty į fakty“, „Komsomolskaja pravda“, „Izvestija“ analizė leido nustatyti ir įvertinti Rusijos požiūrio į Baltijos šalis kaitą.

Disertacijos gynimo taryba:

• doc. dr. Deimantas Jastramskis – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S);
  • prof. dr. Ainars Dimants (Turibos universitetas, Latvija, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S);
  • dr. Nerijus Maliukevičius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – 02S);
  • doc. dr. Mantas Martišius (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, komunikacija ir informacija – 08S);
  • prof. dr. Gintautas Mažeikis (Vytauto Didžiojo universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – 02S).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir interneto svetainėje: daktaro disertacija

Disertacijos gynimas vyks vasario 25 d. (ketvirtadienį) 13 val. VU Komunikacijos fakulteto Spaudos teatro auditorijoje (Saulėtekio al. 9, Vilnius).