mini 2015 Manzuch Skaitmeninimo valdymasSpalio 26 d. VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre buvo pasitiktas Komunikacijos fakulteto docentės Zinaidos Manžuch vadovėlis „Strateginis kultūros paveldo skaitmeninimo valdymas“.

Renginyje kelis žodžius apie strateginį skaitmeninimo valdymą, autorę ir jos vadovėlį tarė Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos Muziejų, archyvų ir bibliotekų skyriaus vedėja dr. Rūta Pileckaitė, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Informacijos išteklių formavimo ir vystymo centro direktorė Jolita Steponaitienė, Komunikacijos fakulteto dekanas prof. dr. Andrius Vaišnys.

Pasveikinti autorės atvyko kolegos, šeimos nariai ir studentai. Renginį moderavo Bibliotekininkystės ir informacijos mokslų instituto direktorius prof. dr. Arvydas Pacevičius.

Renginio akimirkos nuotraukų galerijoje: