mini konferencija panevezysPanevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kartu su Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetu maloniai kviečia dalyvauti XVI mokslinėje konferencijoje „Privačioji raštija ir egodokumentinis paveldas: nuo silva rerum iki šiuolaikinių socialinių tinklų“.

Konferencija vyks 2015 m. spalio 7 d. (trečiadienį) Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salėje (Respublikos g. 14, Panevėžys).

Detali konferencijos programa

Data: 2015 m. spalio 7 d.
Vieta: Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos konferencijų salė (Respublikos g. 14, Panevėžys)
Pradžia: 9.30 val.

Kaip mus rasti