cinemaKF vyks paskaita apie kino rinkodaros ir gamybos aspektus.

Paskaitą skaitys Lodzės universiteto (Lenkija) Šiuolaikinės kultūros instituto docentė dr. Blanka Brzozowska.

Knygų „Gen X– the Consumer Genereation“ (2005), „Heirs of the Flâneur. Strolling as a Cultural Work– Contemporary Representations“ (2009) autorės moksliniai interesai apima populiariosios, miesto bei vartotojų kultūros tyrinėjimus, filmų ir medijų studijas.

Paskaitos temos:

• Kino industrija vartotojų bendruomenių laikotarpiu: minios finansavimas (crowdfunding) ir minios paslaugos (crowdsourcing);
  • Nauji kino rinkodaros bei gamybos aspektai paslaugų dominavimo ir konvergencijų kultūros kontekste. Paskaitoje bus apžvelgiamas augantis parateksto vaidmuo, aktyvesnis žiūrovų įtraukimas į kino rinkodaros kampanijas bei nykstanti riba tarp filmų ir reklamos.

Paskaita vyks balandžio 24 d. (ketvirtadienį) 15 – 18 val. KF Žurnalistikos instituto Vilniaus balso auditorijoje (Maironio g. 7). Paskaitos kalba – anglų.