Vilnius, 2013 m. spalio 24–25 d.

Organizuoja VU KF Žurnalistikos institutas.

Daugiau informacijos: www.journalism.vu.lt.

Konferencijos programa

Ekonominė krizė ir jos metu taikytos griežtos išlaidų ribojimo priemonės paspartino naujienų žiniasklaidos struktūrinius, technologinius, profesinius ir ekonominius pokyčius. Mestas iššūkis įprastiems žurnalistikos kanonams, viešosios ir politinės komunikacijos praktikoms. Išryškėjusios naujos tendencijos skatina ne tik praktiškai, bet ir teoriškai nagrinėti šių pokyčių keliamas problemas: žiniasklaidos laisvės vertinimo metodų, komunikacijos (visuomenės informavimo politikos) adekvatumo, žurnalistikos mokymo, poveikio visuomenei ir žiniasklaidos sistemų tipologijai.