doktoranturos metu sventeMieli kolegos, kviečiame Jus į Komunikacijos ir informacijos mokslų krypties doktorantūros studijų metų pradžios šventę, kuri vyks 2019 m. spalio 7 d., 13 val. Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Freskos kambaryje (Saulėtekio al. 9, I rūmai).

Susitikimo metu bus įteikti daktaro diplomai, naujus ir esamus doktorantūros studentus sveikins fakulteto ir universiteto bendruomenės nariai.

Doktorantūros studijų metų pradžios šventė – puiki proga ne tik pabendrauti su kolegomis, bet ir išgirsti naudingos informacijos apie doktorantūros studijas.

Laukiame Jūsų!