Gegužės 26 dieną Komunikacijos fakulteto Freskos kambaryje susitinka Lyčių studijų centro dėstytojai ir Visos Kinijos moterų federacijos delegacija, atvykusi į konferenciją Vilniuje. Susitikimas įvyks Kinijos atstovių iniciatyva.  Kinijos delegacijos nariai - Lin Tan, Vice-President, Member of the Secretariat of the ACWF , Head of the Delegation; Rong He, Secretary of Madam Tan Lin (All-China Women's Federation (ACWF)); Xiaoxing Li, Director of the European Division of the Liaison Department (ACWF); Hong Mu, Director of the Liaison Department (ACWF), Xuanchao Tang, Working Staff of the International Affairs Division of  the Liaison Department (ACWF); Caixia Zhang, Director of the International Affairs Division of the  Liaison Department (AXWF) - pageidauja aptarti pagrindinius Centro dėstytojų darbus ir lyčių politikos formavimą Lietuvoje.

Visos Kinijos moterų federacijos delegacija dalyvauja tarptautinėje konferencijoje „Moterų ekonominis įgalinimas: lygios galimybės darbo pasaulyje”, kurią rengia LR Užsienio reikalų ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Mykolo Romerio universitetas. Renginio globėja Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Plačiau apie konferenciją

Susitikimas vyks gegužės 26 dieną, penktadienį, 11 val. Freskos kambaryje, Saulėtekio al 9, I rūmai, 214 k.