Peter NeijensGruodžio 2-5 d. Komunikacijos fakultete viešės Amsterdamos universiteto profesorius Peteris Neijensas. Vizito metu profesorius skaitys paskaitas Fakulteto Komunikacijos mokslų magistrantūros studentams, o gruodžio 3 d. 13-15 val. susitiks su Fakulteto bendruomene naujausioms komunikacijos mokslų tyrimų kryptims ir tendencijoms aptarti. Plačiau apie akademinei bendruomenei seminarą-diskusiją paskelbsime vėliau.

Peteris Neijensas yra Amsterdamo komunikacijos tyrimų mokyklos Komunikacijos mokslų departamento Medijų ir įtaigos katedros garbės narys ir profesorius emeritas. Profesoriaus moksliniai interesai apima įtaigos komunikaciją sutelkiant dėmesį į medijų vartojimą ir efektus reklamoje ir viešosios nuomonės formavime. Profesorius Neijensas publikavo apie 200 mokslinių darbų nationaliniuose ir tarptautiniuose žurnaluose bei knygoje, o taip pat gavo prestižinių apdovanojimų.

Daugiau kaip aštuonis metus profesorius Peteris Neijensas ėjo Amsterdamo komunikacijos tyrimų mokyklos mokslinio direktoriaus pareigas. Jis taip pat penkis metus vadovavo Komunikacijos magistro studijų mokyklai. Profesorius buvo Europos reklamos akademijos prezidentu bei vyriausiuoju Tarptautinio viešosios nuomonės tyrimų žurnalų redaktoriumi. Daugiau apie profesorių skaitykite čia: http://pneijens.socsci.uva.nl