Photo Oyvind2Rugsėjo 25-28 dienomis Komunikacijos fakultete lankysis NLA universiteto (Norvegija) docentas Øyvind Økland. Erasmus dėstymo vizito metu docentas Øyvind Økland skaitys paskaitas analitinės žurnalistikos magistrantūros ir žurnalistikos bakalauro programų studentams.

Docentas Øyvind Økland moksliniuose darbuose nagrinėja socialinių medijų kultūrinių efektų, socialinių grupių pateikimo žiniasklaidoje ir tarpkultūrinės komunikacijos problemas. Svečias iš Norvegijos Komunikacijos fakulteto studentams suteiks žinių apie imigrantų pateikimą žiniasklaidoje, žiniasklaidą ir globalizaciją bei Norvegijos žiniasklaidos sistemos perspektyvas.