mini viesa paskaita blaziunas 960x600Startuojame su nauja mūsų bendruomenės tradicija mokslo metus užbaigti su geriausio fakulteto dėstytojo vieša paskaita!

Gegužės 31 d. 15 val. geriausias 2017/2018 m. m. Komunikacijos fakulteto dėstytojas doc. dr. Juozapas Blažiūnas skaitys viešą paskaitą „Ieškant vienaragio“. Paskaita vyks Kūrybos komunikacijos salėje (JR5, Saulėtekio al. 9).

Ką docentas pasakytų tūkstančiui žmonių? O ką pasakys Jums paskaitoje?

„Žaisim vienaragius, medžiosim vienaragius, gaudysim vienaragius. O vėliau galėsime ir gralio paieškoti“, – žada J. Blažiūnas.

Paskaita bus tiesiogiai transliuojama Komunikacijos fakulteto Facebook paskyroje.

Iki susitikimo!