Laisvos VF vietos 2016Šių metų kovo 7-9 dienomis Komunikacijos fakultete paskaitas skaitys pagal Erasmus+ programą iš Portugalijos atvyksiantis profesorius Antonio Lucas Soares.

Dėstytoją dominančios sritys: informatika, žinių inžinerija, informacijos vadyba.

Profesorius skaitys paskaitas anglų kalba Žinių ir inovacijų vadybos bei Verslo informacijos vadybos bakalauro antrakursiams studentams. Paskaitų metu dėstytojas papasakos apie žinių organizavimo ir bendradarbiavimo sistemas, pateiks ir analizuos individualius atvejus.

Kviečiame susipažinti su profesoriaus paskaitų tvarkaraščiu:

Data Laikas Vieta
Kovo 7 d. 11.00 - 15.00  510 auditorija