mini studentai grigeoLapkričio 23 dieną Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto žurnalistikos programos trečiakursiai lankėsi akcinėje bendrovėje „Grigeo“.

Studentus įmonėje pasitiko ir lydėjo generalinis „Grigeo“ direktorius Robertas Krutikovas. Bendrovė buvo paruošusi pristatymą, kuris leido trečio kurso studentams susipažinti su įmonės veikla ir struktūra. Vėliau jie turėjo galimybę pasivaikščioti po fabriko teritoriją, iš arti pamatyti gamybos procesą. Patys trečiakursiai įsitikinę – gautos žinios apsilankymo akcinėje bendrovėje metu jiems pravers dirbant žiniasklaidoje.