mini ALFONSAS SVARINSKAS 2017 10 11Spalio 11 d. Vilniaus VU bibliotekos Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre įvyko LRT dokumentinio filmo „Alfonsas Svarinskas” premjera.

Filmo kūrėjai žurnalistas KF docentas dr. Andrius Gudauskas ir režisierius Juozas Sabolius pabandė aprėpti visą sunkių išgyvenimų paženklintą monsinjoro gyvenimo kelią, atgaivino daugybę atsiminimų apie įvairius A. Svarinsko gyvenimo etapus. Jis– partizanas, kalinys, pogrindžio darbininkas, Seimo narys, partizanų bei kariuomenės kapelionas, kunigas, kurio bekompromisę kovą už tiesą, tikėjimą įvertino ir Romos popiežius Jonas Paulius II-asis, ir JAV prezidentas Ronaldas Reiganas.

Akimirkos iš filmo peržiūros ir diskusijos, kurioje dalyvavo autoriai, monsinjoro bendražygis arkivyskupas Sigitas Tamkevičius, KF dekanas profesorius dr. Andrius Vaišnys.