mini nuotr 11

Rugsėjo 5 d. Komunikacijos fakulteto ekspozicijų salėje atidaryta studentų iš Asamo meno ir amatų kolegijos (Govt. College of Arts and Crafts, Guwahati) fotografijų paroda.

Darbai rengti kūrybinių dirbtuvių su fakulteto dėstytoja Regina Kubertavičiene metu Indijoje ir yra papildyti pačios R. Kubertavičienės bei Kazimiero Šešelgio fotografijomis.

Ši paroda užbaigia Sanskritik Mandala III projektą, kuriuo siekta sukurti dialogą tarp dviejų skirtingų, geografiškai tolimų kultūrų, pakviesti kūrėjus įkvėpti apsikeitimą idėjomis ir reprezentuoti šiuolaikinius Indijos menininkus bei jų kūrybą.

Parodos atidaryme pasirodė Natya Devi šokio teatras bei vyko dokumentinio filmo apie grafiką Dilip Tamuli iš Asamo peržiūra.

Paroda ekspozicijų salėje veiks iki spalio 1 d.