Rugpjūčio 28-30 dienomis Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto pirmakursiai dalyvavo fakulteto studentų atstovybės organizuotoje stovykloje  „The Ocean Of Emotion“.rsz 1 7

Fakulteto pirmakursiai stovykloje intensyviai ruošėsi naujų studijų metų pradžiai ir susipažino su fakulteto bendruomene. Juos stovyklavietėje Ignalinos rajone aplankė emocingą sveikinimą rėžęs dekanas Andrius Vaišnys, studijų prodekanė Renata Matkevičienė ir studijų programų vadovai – doc. dr. Erika Janiūnienė, prof. dr. Remigijus Misiūnas, doc. dr. Martynas Petrikas ir doc. dr. Lijana Stundžė.