vrmKviečiame dalyvauti Vidaus reikalų ministerijos rengiamoje Karjeros dienoje, kurioje Tu galėsi iš arčiau susipažinti su VRM veikla bei gauti visus atsakymus apie valstybės tarnybą, praktikos atlikimo sąlygas, įsidarbinimo ir karjeros galimybes.

Pirmojoje Karjeros dienos dalyje studentams bus surengtas orientacinis žaidimas, antrojoje – pranešimai Karjeros dienos tema.

Kas gali dalyvauti – pirmosios pakopos trečių, ketvirtų kursų ir antrosios pakopos studentai iš žmogiškųjų išteklių vadybos, viešųjų ryšių ir komunikacijos, teisės, informatikos, ekonomikos, finansų, tarptautinių santykių vadybos ir kt. specializacijų.

Kada vyks – balandžio 3 d. 10 val.

Kur vyks – Vidaus reikalų ministerijoje, adresu Šventaragio g. 2, Vilnius (Baltoji salė).

REGISTRACIJA Į RENGINĮ