mini viesa paskaitaLapkričio 25 d., penktadienį, 11 val. J. Keliuočio auditorijoje (Maironio g. 7, Vilniuje) vyks vieša paskaita „Viešojo sektoriaus komunikacija: ar tikrai nuobodi ir nesuprantama?“.

„Best Internet 2016“ finalas, Pasaulio banko ir PaRa apdovanojimai - visa tai vienos LT institucijos pasiekimai. Kokia tai institucija ir kas lėmė pergales, papasakos Viktorija Urbonavičiūtė, šiuo metu dirbanti Europos išorės veiksmų tarnybos ir Užsienio reikalų ministerijos (EIVT, URM) komunikacijos komandoje. Paskaitoje bus pristatyta praktinių kitokios komunikacijos pavyzdžių analizė, kurią kartu atliko EIVT, URM ir Konkurencijos taryba.

Paskaita vyks anglų kalba.

Kviečiame visus!