mini 2014m konferencijos akimirkaKviečiame skaityti sveikinimo kalbas, sakytas 2016 m. birželio 9–10 dienomis vykusioje Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Komunikacijos ir informacijos mokslai tinklaveikos visuomenėje: patirtys ir įžvalgos. III“.

Sveikinimo kalbas konferencijos dalyviams sakė VU Komunikacijos fakulteto dekanas prof. dr. Andrius Vaišnys, Lietuvos mokslų akademijos prezidentas prof. dr. Valdemaras Razumas ir VU vicerektorius prof. dr. Rimantas Jankauskas.

Sveikinimo kalbas rasite šiose nuorodose:

Prof. dr. Andriaus Vaišnio sveikinimo kalba (anglų k.)

Lietuvos mokslų akademijos prezidento prof. dr. Valdemaro Razumo sveikinimo kalba (anglų k.)

Vilniaus universiteto vicerektoriaus prof. dr. Rimanto Jankausko sveikinimo kalba (anglų k.)