mokslofestivalis logoRugsėjo 18 d. 10-15 val. mokslo festivalyje „Erdvėlaivis žemė“ Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro I aukšto fojė bus pristatytos kai kurios Komunikacijos fakulteto turimos tyrimų ir studijų infrastruktūros galimybės.

Vyks akių sekimo įrangos ir 3D skenerio pristatymai.

Akių sekimo įranga padeda tirti žmogaus skaitymo įpročius, informacijos pateikimo efektyvumą reklamose ir internetinėse svetainėse.

3D skeneris skleidžia skenuoti itin dideliu tikslumu, todėl 3D taškų masyvas yra tikslios geometrijos ir tinka atlikti metrologinius matavimus bei saugoti tikslius duomenims (3D duomenų bazėms). 3D skeneris gali būti naudojamas archeologijoje, inžinerijoje, skenuojant muziejines vertybes, 3D spausdinimui ir daugelyje kitų sričių.

Daugiau informacijos apie renginius: