mini isdrisk pasisakyti„Vilnelės“ kultūros centras kartu su Vilniaus Universiteto Studentų atstovybe VU Teatro salėje organizuoja studentų viešojo kalbėjimo forumą.

Studente, jei nori išbandyti savo jėgas viešajame kalbėjime ar gauti praktinių patarimų, kaip gerai kalbėti viešai, šis forumas skirtas būtent tau!

APDOVANOJIMAI

Visi studentai, skaitę pranešimą, gaus pažymėjimą ir apdovanojimus. Geriausias pranešėjas bus apdovanotas viešojo kalbėjimo mokymais retorika.lt (vertė 300 eurų).

REGISTRACIJA

Pranešėjams (iki balandžio 16 d.): registracijos forma (pratęsiama iki balandžio 23 d.)

Dalyviams (iki balandžio 28 d.): registracijos forma

Forumas vyks balandžio 30 d. (ketvirtadienį) Vilniaus universiteto centriniuose rūmuose (Universiteto g. 3), Teatro salėje. Renginys nemokamas.

FORUMO PROGRAMA

14:30 Registracija

15:00 Atidarymas

15:10 Pranešimas „Išdrįsk kalbėti viešai“ (žurnalistė, švietimo ir verslo konsultantė Lidija Laurinčiukienė)

15:30 Studentų pranešimai

17:15 Pažymėjimų įteikimas ir apdovanojimai.

17:30 Pabaiga

Daugiau informacijos galima rasti čia: