mini vdi logoIeškai ar jau gavai darbą ar praktiką?

ŽINOK SAVO TEISES DARBE!

Kaip turi būti sudaryta darbo ar savanoriškos praktikos sutartis? Dėl ko privalai susitarti darbo sutartyje? Kaip nutraukti darbo sutartį? Kaip spręsti ginčus su darbdaviu? Kaip elgtis, kai patiri stresą, psichologinį terorą darbe?

Sužinok daugiau apie savo, kaip darbuotojo, teises! Rask atsakymus į rūpimus klausimus!

Ateik šių metų balandžio 16 d. 16 val. į susitikimą su Valstybinės darbo inspekcijos Asmenų aptarnavimo ir teisės taikymo skyriaus vedėju Jonu Griciumi.

Renginys vyks VU Karjeros ir konsultavimo skyriuje, Saulėtekio al. 9, III rūmai, Vilnius.

Daugiau informacijos apie renginį.

Registracija į renginį.