pranešėjas SMDKF viešės žmogaus teisių gynėjas, taikios rezistencijos aktyvistas iš Palestinos.

KF Politikos komunikacijos klubas drauge su KF Studentų moksline draugija organizuoja susitikimą su žmogaus teisių gynėju ir taikios rezistencijos aktyvistu, palestiniečiu Mohamedu Otmanu (Mohammad Othman). Pranešėjas kalbės apie Artimųjų Rytų konflikto pasekmes Palestinoje tarptautinės teisės požiūriu.

Paskaita vyks spalio 7 dieną (antradienį) 18 val. Komunikacijos fakulteto Politikos komunikacijos klubo auditorijoje (Saulėtekio al. 9, I rūmai, II aukštas). Susitikimo kalba – anglų.

susitikimas plakatas 2014.10.07