Apie fakultetą

• Vilniaus universitetas pirmauja Lietuvos aukštųjų mokyklų reitinguose ir patenka tarp 1,5 proc. geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų pagal vieną įtakingiausių QS World University Ranking reitingą.
  • 1991 m. įkurtas Komunikacijos fakultetas yra vienintelė vieta Lietuvoje, kurioje vykdomos trijų pakopų komunikacijos ir informacijos mokslų srities studijos – bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros.
  • Komunikacijos fakultete vykdomos studijų programos suteikia šiuolaikinėje darbo rinkoje paklausiausias komunikacijos ir informacijos procesų valdymo kompetencijas.

4 QB3A8303 1920x633

Modernios studijos

• Šiandien Komunikacijos fakultetas vienija 79 tyrėjus ir turi didžiausią komunikacijos ir informacijos mokslų krypties mokslininkų kolektyvą Lietuvoje – tai užtikrina, kad studentai žinių ir patirties semiasi iš pačių geriausių komunikacijos ir informacijos srities ekspertų.
  • Fakultete gerai išvystyta studijų infrastruktūra: studentų savarankiškiems darbams ir pratyboms atlikti yra įrengtos modernios televizijos ir radijo studijos, daug lėšų investuota į naujausią programinę įrangą, taip pat garso, vaizdo bei kompiuterinę techniką, kuria gali naudotis visi studentai.
  • Visą informaciją apie mūsų siūlomas studijų programas ir ko reikia, kad įstotum, rasi skiltyje Stojantiesiems.
  • Jeigu nori sužinoti, ką šiuo metu veikia mūsų fakultete išsilavinimą įgiję žmonės, žvilgtelk į fakulteto alumni galeriją.

Studijų mainai ir praktika

• Studijuojant Komunikacijos fakultete pritaikyti teorines žinias praktikoje nesunku, nes fakultetas turi daug socialinių partnerių, kurie suteikia galimybę studentams atlikti praktiką rinkoje pirmaujančiose įstaigose ir įmonėse.
  • Komunikacijos fakultetas turi platų akademinių partnerių tinklą, todėl jei kils noras išbandyti studijų mainų programą ar atlikti praktiką užsienyje – pirmyn, mes tau padėsime, o Europos Sąjunga pasirūpins tavo stipendija, kol būsi išvykęs.

2 1920x633

Nori daugiau?