Karjeros ir pratikos galimybės:

 pasiūlymus siųskite el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad galėtumėte jį peržiūrėti.

 

 

 

 

 

Pagrindinės Komunikacijos fakulteto
ekspertų mokslinių interesų sritys:

archyvai, bibliotekininkystė ir informacijos
mokslai,
muziejininkystė ir muzeologija,
medijos,
kultūrų komunikacija, leidyba,
mediologija, p
aveldo, politikos, viešoji
komunikacija,
radijas, teatro menas, televizija,
žiniasklaida,
žinių vadyba, žurnalistika.

KF mokslininkų – ekspertų sąrašas »

 

 

  1. Studentams
  2. Stojantiesiems
  3. Darbuotojams
  4. Partneriams
  5. Karjera
  6. Ekspertai
Studijų naujienos
Studentas vienai dienai

Moksleiviai, norintys sužinoti, ką reiškia studijuoti ir kuo paskaitos skiriasi nuo pamokų mokykloje, yra kviečiami dalyvauti „Studento vienai dienai“ veikloje.

Skaityti daugiau
Viešos paskaitos moksleiviams

Komunikacijos fakultetas šių metų kovo mėnesį skelbia viešų paskaitų ciklą „Studentas vienai dienai Komunikacijos fakultete“ ir kviečia  vyresniųjų klasių moksleivius dalyvauti įvairiose paskaitose bei praktiniuose užsiėmimuose, susitikti su fakulteto dėstytojais, susipažinti su studijų programomis.

Skaityti daugiau
Įteikti diplomai KF magistrantams

Sausio 20 dieną Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje vyko Komunikacijos fakulteto magistro diplomų teikimo ceremonija. 66 diplomai įteikti Darnaus vystymosi komunikacijos, Leidybos, Ryšių su visuomene, Tarptautinės komunikacijos, Žinių vadybos ir lyderystės, Žurnalistikos ir medijų edukacijos magistrantūros studijų programų absolventams.

Skaityti daugiau
Mokslo naujienos
Nacionalinė mokslinė konferencija

Kovo 24 d. įvyko Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Informacijos ir komunikacijos instituto organizuota nacionalinė mokslinė konferencija „Informacijos ir komunikacijos teorijos ir praktikos raiškos’ 2017“.

Skaityti daugiau
Populistinė politinė komunikacija Europoje

Populizmo stiprėjimas politikoje paskatino Europos mokslininkus analizuoti populistų komunikaciją, žiniasklaidos vaidmenį nušviečiant populistų ir populistinių partijų veiksmus, piliečių nuostatas ir politinės komunikacijos vertinimą.

Skaityti daugiau
Nacionalinė mokslinė konferencija

2017 metų kovo 31 d. Vilniaus universiteto Lyčių studijų centrui sukanka 25-eri metai. Jubiliejaus proga Centras rengia nacionalinę mokslinę konferenciją, kuria siekiama įprasminti lyčių studijų atsiradimą ir lyčių politikos sklaidą Lietuvoje nuo akademinio iki vyriausybinio lygmens, išryškinant nūdienos aktualijas ir problemas.

Skaityti daugiau
Bendros naujienos
Joachimas Lelewelis prakalbo lietuviškai

Kovo 22-oji – Vilniaus universiteto profesoriaus Joachimo Lelewelio (1786–1861), žymaus istoriko, knygos mokslo teoretiko, bibliografo, kartografo ir kt., gimtadienis. J. Lelewelis glaudžiai susijęs su 1817 m. įkurta Filomatų draugija, ją idėjiškai palaikė ir skatino, kaip tik dėl to 1824 m. buvo pašalintas iš universiteto. 2017-uosius Vilniaus universitetas yra paskelbęs Filomatų metais.

Skaityti daugiau
Kaip parašyti knygą per mėnesį?

Kviečiame į Povilo Šklėriaus knygos „Ko negalima sakyti merginai bare“ pristatymą balandžio 5 d. 13 val. Komunikacijos fakultete, Komfariumo auditorijoje (Saulėtekio al. 9).

Skaityti daugiau
Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ

Kovo 20-26 dienomis visoje Lietuvoje vyksta „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“. Daugybę ugdymo įstaigų, iniciatyvą palaikančių organizacijų, pilietiškų žmonių skatina kiekvieną prisidėti, kad visuomenėje mažėtų patyčių ir dėl jų kenčiančių žmonių. Komunikacijos fakultetas prisidėjo prie Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos moksleivių iniciatyvos ir parėmė fakulteto dovanėlėmis.

Skaityti daugiau
Nuorodos