pptscreen desktop firstKviečiame į  Lietuvos skaitmeninės leidybos situacijos tyrimo rezultatų pristatymą ir diskusiją.

Gruodžio 16 d. KF vyks Lietuvos skaitmeninės leidybos situacijos tyrimo rezultatų pristatymas ir apskrito stalo diskusija „Skaitmeninė leidyba Lietuvoje: būti ar nebūti?“.

Programa:

14:00 val. Lietuvos skaitmeninės leidybos situacijos tyrimo rezultatų pristatymas

14:30 val. Kavos pertraukėlė

15:00 val. Skaitmeninės leidybos perspektyvos Lietuvoje. Apskrito stalo diskusija

Tyrimo rezultatus pristatys:

• prof. dr. Elena Macevičiūtė (projekto vykdytoja, Vilniaus universitetas / Buroso universitetas (Švedija)),
  • dr. Arūnas Gudinavičius (projekto vadovas, Vilniaus universitetas).

Renginį ves dr. Andrius Šuminas.

Diskusijoje dalyvaus:

• dr. Saulius Žukas (leidyklos „Baltos lankos“ generalinis direktorius),
  • Asta Verkienė (skaitmeninės technologijos švietimui, UAB „Spora“ direktorė),
  • Jonas Balčiūnas (Lietuvos edukologijos universiteto leidyklos direktorius),
  • Vidmantas Čičelis (naujosknygos.lt, UAB „Sono LT“ direktorius),
  • prof. dr. Remigijus Misiūnas (Leidybos bakalauro studijų programos komiteto pirmininkas, Vilniaus universitetas).

Lyginamasis tyrimas atliktas kartu su tarptautine grupe tyrėjų, vykdančių įvairių mokslo sričių tyrimus Europos mokslinių ir techninių tyrimų bendradarbiavimo programos COST veikloje „Skaitymo raida skaitmeninimo amžiuje“.

Projekto vykdytojas Knygotyros ir dokumentotyros institutas, projekto partneris Medijų tyrimų laboratorija (Komunikacijos fakultetas, Vilniaus universitetas). Projektą finansavo Lietuvos kultūros taryba. Projekto rėmėjas leidykla TEV.

Renginio pradžia: 14 val.,

Vieta: VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centro (MKIC) konferencijų salė (Saulėtekio al. 5, Vilnius).

Kvietimas.