Atvirų durų dienos Komunikacijos fakultete

conference 2705706 1920

Prieš renkantis ką studijuoti kyla įvairių klausimų. Kodėl verta rinktis vieną ar kitą studijų programą? Kokios karjeros perspektyvos atsiveria pasirinkus vieną ar kitą studijų kryptį? Kokias žinias ir gebėjimus galima įgyti studijuojant tam tikrą studijų programą?

Norėdami atsakyti į Jums rūpimus klausimus, kviečiame apsilankyti Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto organizuojamose atvirų durų dienose.

Susitikimo metu Jūsų laukia:

• Paskaita „Komunikacijos iššūkiai ir galimybės besikeičiančiame pasaulyje“
  • Studijų programų pristatymas
  • Susitikimas su studentais
  • Individualios konsultacijos

Vizito trukmė – 2-3 val.

Suinteresuoti asmenys (mokyklos, klasės, moksleiviai) turi iš anksto užsiregistruoti dėl atvykimo į fakultetą:

Priimamos įvairaus dydžio asmenų grupės. Vizito laikas derinamas atskirai, kad būtų patogus tiek atvykstantiems asmenims, tiek fakulteto atstovams.

Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto adresas: Saulėtekio al. 9 (I-ieji rūmai), Vilnius.

Kontaktinis asmuo: Povilas Šklėrius, +37061124559,