philippe bout 93W0xn4961g unsplashŠiuo metu Komunikacijos fakultete vykdomas Informacijos paslaugų krypties studijų programų vertinimas. Šioje kryptyje bus vertinamos 3 studijų programos: Verslo informacijos vadybos bakalauro studijų programa, Informacinių sistemų vadybos magistro studijų programa bei Žinių vadybos ir lyderystės magistro studijų programa.

Gruodžio 17 d. (penktadienį) vyks KF atstovų susitikimas su užsienio ekspertais. Kviečiame visus bendruomenės narius/es dalyvauti šiuose susitikimuose.

Kadangi būtina iš anksto SKVC pateikti dalyvių sąrašus, kviečiame apie savo norą dalyvauti susitikime pranešti iki gruodžio 10 d. darbo grupės atstovėms: prof. dr. Astai Mikalauskienei ir doc. dr. Daivai Siudikienei