2012 rugsejo 1 Lukrecijus Tubys2021 m. rugsėjo 1 d. (trečiadienis)

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

10.15 val. – Mokslo metų pradžios šventė Komunikacijos fakulteto bendruomenei Vilniaus fotografų kiemelyje (Maironio g. 7).

14.45 val. – Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme.

16:30 val. – šv. Mišios akademinei bendruomenei Vilniaus arkikatedroje bazilikoje (šv. Mišioms vadovaus Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas).

19:00 val. – choro "Adoramus" koncertas Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje.

SVARBU: Maloniai kviečiame dalyvauti renginiuose su galimybių pasu!