Skelbiame naujų mokslo metų atmintinę, informaciją studentams ir darbuotojams apie tai, kaip bus vykdomos studijos artimiausiu metu. Kadangi grįžti į kontaktinius susitikimus galės tik galimybių pasą turintys asmenys, pasiskiepyti kviečia ir VU Komunikacijos fakulteto dekanas prof. Rimvydas Laužikas: “Kontaktiniuose užsiėmimuose galės dalyvauti tik galimybių pasus turintys asmenys. Todėl tuos ir tas, kurie dar nesate pasiskiepiję, kviečiu tai padaryti. Tai, kaip dirbsime toliau, yra kiekvieno ir kiekvienos mūsų asmeninių sprendimų rezultatas”.

LT rudens semestras